PAR MUMS

Northern Grip ir ģimenes veidots augstākās kvalitātes vintage apģērbu un aksesuāru veikals no Latvijas. Mūsu galvenais mērķis ir veicināt apzinātāku iepirkšanos, izmantojot ilgtspējīgas prakses. Pastāstīsim vairāk par to.

vintage clothing shop from Latvia

Mūsu stāsts sākās pirms nedaudz vairāk nekā 10 gadiem. Mūsu dibinātāja Beāte, kas jau sen aizraujas ar modi, vēsturi un ilgtspēju, nolēma, ka viņas pilna laika darbs būs atrast izcilas un ilgmūžīgas vintage preces, ko piedāvāt cilvēkiem, kuri arī novērtē dzīvesveidu "nekaitēt". Ar viņas vīra Raita nenogurstošo atbalstu Northern Grip spēja izaugt par telpu, kas apvieno atbildīgus cilvēkus, kuri novērtē lielisku stilu un apzinātu dzīvesveidu.

Vintage Clothing Shop

Mūsu misija ir īstenot ilgtspējību ik uz soļa. Mēs augstu vērtējam visas attiecības, ko esam izveidojuši ar saviem klientiem, partneriem un darbiniekiem, un cenšamies labestību un ētiku izvirzīt augstāk par visu. Mēs vēlamies palīdzēt cilvēkiem izpaust savu personīgo stilu, neapdraudot planētas labklājību. Tāpēc mēs meklējam labākos vintage izstrādājumus, kas izgatavoti pirms vairāk nekā 20 līdz 50 gadiem un joprojām ir lieliski valkājami, pateicoties izcilai meistarībai un izmantotajiem materiāliem. Katrs priekšmets tiek rūpīgi pārbaudīts, lai konstatētu nepilnības, un vajadzības gadījumā salabots, tādējādi pasargājot to no izgāztuves un dodot iespēju to valkāt vēl daudzus gadus. Lūk, ko mēs saucam par ilgtspējīgu modi.

vintage clothing shop from latvia

Mūsu komanda - Beāte, Raitis, Sintija, Monta, Anda, Karlīna, Lūcija, Danute, Jēkabs, Inta, Agnese, Elizabete, Vita ir jautra, domubiedru grupa, kurā apvienojušies seni un arī jauni draugi, vintage entuziasti, kas rūpējas, lai viss, ko viņi dara, būtu personisks. No vaļēju pogu šūšanas līdz izcilai klientu apkalpošanai. Katra kopā pavadītā diena ir jaunu ideju, gudru risinājumu un nebeidzamu smieklu diena. Patiesa sapņu komanda.

 

Mēs mīlam to, ko darām, un darām to ar lielu atbildības sajūtu par vidi, mūsu komandas locekļiem un jums, mūsu klientiem, lai sniegtu jums vintage, ko esat pelnījuši!